Mariehamn - Stockholm Feribot Operatörleri

dateGünde 3 Sefer
clocksefer süresi 5 saat 30 dakika
dateGünde 3 Sefer
clocksefer süresi 5 saat 30 dakika

Mariehamn - Stockholm Feribotu

Aland ile İsveç feribot yolculugunuzla ilgili Mariehamn Stockholm feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Mariehamn ile Stockholm arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

İsveç için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Mariehamn ile Stockholm seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Mariehamn Stockholm Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Mariehamn Stockholm Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Mariehamn Stockholm Feribot Rehberi

Mariehamn Stockholm güzergâhinda, Aland ile İsveç arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 42 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (3 ile Tallink Silja & 3 ile Viking Line).

Tallink Silja firmasi ile İsveç ülkesine yolculuk yaklasik 5 saat 30 dakika'dan sürmektedir & Viking Line firmasinin seferi yaklasik 5 saat 30 dakika'dansürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Mariehamn Stockholm güzergâhindaki feribotlari Tallink Silja & Viking Line ile hemen karsilastirin.

Mariehamn - Stockholm Feribot Seçenekleri

Eckerö Linjen ile Eckero - Grisslehamn - Günde 3 Sefer / sefer süresi 1 saat 45 dakika'dan
Tallink Silja ile Langnas - Stockholm - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 6 saat 25 dakika
Viking Line ile Langnas - Stockholm - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 6 saat 20 dakika
Viking Line ile Mariehamn - Kapellskar - Günde 3 Sefer / sefer süresi 2 saat 15 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Aland - İsveç Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd