Turku - Stockholm Feribot Operatörleri

dateHaftada 14 Sefer
clocksefer süresi 10 saat 55 dakika
dateHaftada 14 Sefer
clocksefer süresi 10 saat 35 dakika

Turku - Stockholm Feribotu

Finlandiya ile İsveç feribot yolculugunuzla ilgili Turku Stockholm feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Turku Stockholm güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, İsveç ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Turku Stockholm rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Simdi fiyat arama sistemimizden Turku Stockholm veya İsveç istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Turku Stockholm Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Turku Stockholm Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Turku Stockholm Feribot Rehberi

Finlandiya ile İsveç arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Tallink Silja hizmeti günlük olarak Her hafta 14 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 10 saat 55 dakika'dan sürmektedir süresince Viking Line firmasi günde Her hafta 14 kez düzenlemektedir ve bu seferler 10 saat 35 dakika'dan sürmektedir.

Bu nedenle, Finlandiya ile İsveç arasindaki Turku Stockholm güzergâhinda, her bir hafta için 28 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.

Turku - Stockholm Feribot Seçenekleri

Tallink Silja ile Helsinki - Stockholm - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 17 saat 30 dakika
Viking Line ile Helsinki - Stockholm - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 17 saat 30 dakika
St Peter Line ile Helsinki - Stockholm - Haftada 2 Sefer / sefer süresi 16 saat
Finnlines ile Naantali - Kapellskar - Günde 3 Sefer / sefer süresi 6 saat 45 dakika
Wasaline ile Vaasa - Umea - Haftada 8 Sefer / sefer süresi 4 saat
Daha fazla bilgi için lütfen Finlandiya - İsveç Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd