Kapellskar - Paldiski Feribot Operatörleri

dateHaftada 6 Sefer
clocksefer süresi 8 saat 30 dakika

Kapellskar - Paldiski Feribotu

İsveç ile Estonya feribot yolculugunuzla ilgili Kapellskar Paldiski feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Kapellskar ile Paldiski arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Kapellskar Paldiski feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Kapellskar Paldiski seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Kapellskar Paldiski Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Kapellskar Paldiski Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Kapellskar Paldiski Feribot Rehberi

Kapellskar Paldiski feribotu, İsveç ile Estonya arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, DFDS Lisco. Seferler, her bir hafta için 6 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 8 saat 30 dakika'dan sürmektedir.

Kapellskar Paldiski yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Kapellskar - Paldiski Feribot Seçenekleri

DFDS Lisco ile Karlshamn - Klaipeda - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 13 saat
Stena Line ile Nynashamn - Ventspils - Haftada 6 Sefer / sefer süresi 10 saat
Tallink Silja ile Stockholm - Tallinn - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 15 saat 15 dakika
Tallink Silja ile Stockholm - Riga - Haftada 4 Sefer / sefer süresi 17 saat
St Peter Line ile Stockholm - Tallinn - Haftada 2 Sefer / sefer süresi 17 saat 30 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen İsveç - Estonya Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd