Stockholm - Tallinn Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 15 saat 15 dakika
dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 17 saat 30 dakika

Stockholm - Tallinn Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Stockholm Tallinn feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger İsveç veya Estonya feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Stockholm Tallinn güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Estonya ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Stockholm Tallinn rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Stockholm Tallinn feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Stockholm Tallinn seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Stockholm Tallinn Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Stockholm Tallinn Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Stockholm Tallinn Feribot Rehberi

İsveç ile Estonya arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Tallink Silja hizmeti günlük olarak Her hafta 7 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 15 saat 15 dakika'dan sürmektedir süresince St Peter Line firmasi günde Her hafta 2 kez düzenlemektedir ve bu seferler 17 saat 30 dakika'dan sürmektedir.

Bu nedenle, İsveç ile Estonya arasindaki Stockholm Tallinn güzergâhinda, her bir hafta için 9 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.

Stockholm - Tallinn Feribot Seçenekleri

DFDS Lisco ile Kapellskar - Paldiski - Haftada 6 Sefer / sefer süresi 8 saat 30 dakika
DFDS Lisco ile Karlshamn - Klaipeda - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 13 saat
Stena Line ile Nynashamn - Ventspils - Haftada 6 Sefer / sefer süresi 10 saat
Tallink Silja ile Stockholm - Riga - Haftada 4 Sefer / sefer süresi 17 saat
Daha fazla bilgi için lütfen İsveç - Estonya Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd