Scandlines
İsveç ülkesindeki Helsingborg feribot limani, Helsingborg - Helsingor feribot güzergâhinda yaklasik Her gün 71 kez düzenlenen feribot seferi ile sizin için bir geçis noktasidir. Helsingborg - Helsingor feribot güzergâhinda Scandlines tarafindan seferler düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik olarak 20 dakika sürmektedir.

Helsingborg Feribot rezervasyonu

Directferries.com.tr web sitesi ile İsveç ülkesine gelis veya gidis Helsingborg Feribotu yolculugunuz için hizli, kolay ve güvenli bir sekilde planlama, karsilastirma ve rezervasyon yapabilirsiniz. Ayrica mümkün olan en iyi fiyati en uygun seyahat tarihinde buldugunuzdan emin olursunuz.

Helsingborg feribot tarifeleri ve ücretlerini, sadece İsveç ülkesindeki limanlarla degil ayni zamanda diger alternatif feribot servisleri ile karsilastirarak, en iyi güzergâhi en ucuz ücrete bulmaniz garanti edilmektedir.

Helsingborg feribot ücretlerini ve tarifelerini karsilastirmak için simdi sadece soldaki menüden kalkis yerinizi, tercih ettiginiz güzergâhi ve seyahat edecek yolcu sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Helsingborg Liman Haritası

Helsingborg Feribot Servisleri

Scandlines ile Helsingborg - Helsingor
Crossing DurationGünde 71 Sefer
Sailing Schedules sefer süresi 20 dakika
Scandlines
© Direct Ferries Ltd