Wightlink Ferries ve selefleri, anakara ile Wight Adası arasında 160 yıldan daha uzun bir süredir bağlantı sağlamaktadır!

Wightlink Ferries, eski günlerdeki buharlı yolculukların yapıldığı günlerden bugünlere, anakara ile Wight Adası arasında 3 güzergâhta günde 150 kez düzenlenen seferler ile gelmiştir. Modern gemilerden oluşan araç feribotları, Lymington'dan Yarmouth'a ve Portsmouth'dan Fishbourne'e seferler düzenlerken, yüksek hızlı yolcu katamaranları Portsmouth Limanı ve Ryde Limanı arasında kullanılmaktadır. Wightlink, Wight Adası ile anakara arasında esas bağlantıdır ve her yıl 4,8 milyondan yolcuyu taşımaktadır. Adada yaşayanlara, anakaraya ulaşmak için sık ve kolay bir hizmet sunmaktadırlar ve aynı zamanda tüm İngiltere'den gelen milyonlarca tatilcilere bir Ada Yaşamının ötesinde bir hizmet sunmaktadırlar.

Directferries.com.tr sitesi ile Wightlink firmasının tarifelerini, ücretlerini bulabilir ve Wightlink firmasının feribot biletlerini satın alabilirsiniz. Mümkün olduğu durumlarda, Wightlink firması ile alternatif feribot firmalarının karşılaştırmalarını da yapacağız.


Wightlink

Wightlink Hatları

Günde 31 Sefer
sefer süresi 45 dakika
Günde 18 Sefer
sefer süresi 30 dakika
Günde 24 Sefer
sefer süresi 22 dakika

Wightlink Alternatif Hatlar ve Operatörler

© Direct Ferries Ltd