Wight Adası feribotları hakkında

Direct Ferries'de, yolculugunuz için en iyi firsati elde ettiginizden emin olmak için tüm Wight Adası Feribotu seçeneklerini karsilastirabilirsiniz.

Benzersiz karsilastirma motorumuzu kullanarak Wight Adası feribot tarifelerini, ücretlerini ve seyahat sürelerini, hizli ve kolay tek bir arama ile karsilastirabilir ve paranizdan ve zamaninizdan tasarruf edebilirsiniz.

O zaman neyi bekliyorsunuz? Karsilastirma yapmak ve kaydetmek için 'Fiyat Arama' sistemimize sadece kalkis yerinizi girin.
Wight Adası
Wight Adası
Wight Adası Feribotu
Wight Adası
Wight Adası

Wight Adası Hakkında:

Kontluk statüsü kazanmadan önce Hampshire'ın bir parçası olan Wight Adası, İngiltere'nin güneyinde kırsal, son derece sapa, düzenli ve maceralara kapalı olan imajından kurtulma konusunda epey sıkıntı yaşamaktadır. Yine de üzerinde en uzun mesafenin 37 km. olduğu ada, şaşırtıcı zenginlikte bir coğrafyaya ve sahil manzarasına sahiptir. Adanın merkezine doğru uzanan kalkerli yamaçlar, bodur ağaçlar ve otlaklarla kaplıdır ve bu coğrafya kıvrıla kıvrıla akan nehirlerle bölünmektedir. Adanın güneyine doğru ise kalkerli düzlükler yüksek kayalıklarla çevrelenir. İki Heritage Sahili'nin yolları en güzel kıyı çizgisini takip ederken tarihi yapılar ve iyi bir şekilde korunmuş ve art arda sıralanmış Viktoryan tarzı binalar manzaraya ilgi çekici bir görünüm katar. Bu binaların en önde geleni Osborne Evi'dir. İlk başta, Kraliçe Victoria ve kraliyet ailesi için bir yaz evi olarak tasarlanmıştır. Daha sonra, Albert'in ölümünün ardından kraliçenin asıl yaşadığı ev olmuştur.

Wight Adası yılın herhangi bir zamanında rahatlatıcı bir mola isteyenler için ideal bir gezi durağıdır. Aktif bir tatil arayanlar için, rüzgâr sörfü, yelken, yamaç paraşütü gibi pek çok spor olanağı mevcuttur. Rahatlamak ve etrafı keşfetmek isteyenler için de pek çok seçenek sunmaktadır.

İngiltere - Wight Adası Feribotu

Günde 18 Sefer
sefer süresi 40 dakika
Wightlink
Günde 29 Sefer
sefer süresi 45 dakika
Wightlink
Günde 24 Sefer
sefer süresi 22 dakika
Wightlink
Günde 34 Sefer
sefer süresi 10 dakika
Hovertravel
© Direct Ferries Ltd