Lymington - Yarmouth Feribot Operatörleri

dateGünde 18 Sefer
clocksefer süresi 40 dakika

Lymington - Yarmouth Feribotu

Direct Ferries ile İngiltere ve Wight Adası arasinda, Lymington ile Yarmouth feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Tüm firmalarin güncel Lymington Yarmouth tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Lymington Yarmouth güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Lymington Yarmouth Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Lymington Yarmouth Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Lymington Yarmouth Feribot Rehberi

Lymington Yarmouth feribotu, İngiltere ile Wight Adası arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Wightlink. Seferler, her bir gün için 18 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 40 dakika sürmektedir.

Lymington Yarmouth yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Lymington - Yarmouth Feribot Seçenekleri

Wightlink ile Portsmouth - Fishbourne - Günde 29 Sefer / sefer süresi 45 dakika
Wightlink ile Portsmouth Limanı - Ryde - Günde 24 Sefer / sefer süresi 22 dakika
Hovertravel ile Southsea - Ryde - Günde 34 Sefer / sefer süresi 10 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen İngiltere - Wight Adası Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd