Fishbourne - Portsmouth Feribot Operatörleri

dateGünde 31 Sefer
clocksefer süresi 45 dakika

Fishbourne - Portsmouth Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Wight Adası ile İngiltere feribotlarini Fishbourne ile Portsmouth feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Fishbourne ile Portsmouth feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Fishbourne Portsmouth güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Fishbourne Portsmouth Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Fishbourne Portsmouth Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 1 Yolcu olduğunu.

Fishbourne Portsmouth Feribot Rehberi

Fishbourne Portsmouth feribotu, Wight Adası ile İngiltere arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Wightlink. Seferler, her bir gün için 31 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 45 dakika sürmektedir.

Fishbourne Portsmouth yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Fishbourne - Portsmouth Feribot Seçenekleri

Wightlink ile Ryde - Portsmouth Limanı - Günde 24 Sefer / sefer süresi 22 dakika
Hovertravel ile Ryde - Southsea - Günde 34 Sefer / sefer süresi 10 dakika
Wightlink ile Yarmouth - Lymington - Günde 18 Sefer / sefer süresi 30 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Wight Adası - İngiltere Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd