Portsmouth Feribot Limanı nerede?

Portsmouth Feribot rezervasyonu

Bu sayfada, Portsmouth feribot limanını nasıl bulabileceğinize dair bütün bilgileri bulabilirsiniz. Portsmouth feribot rezervasyonu için Portsmouth Feribotları veya Varış Noktası Portsmouth Olan Feribotlar sayfalarımızı ziyaret ediniz.

Portsmouth Feribot Limanı'na nasıl gideceğiniz hakkında.

Araba ile Portsmouth Feribot Limanı
Portsmouth, en iyi yol bağlantısına sahip Birleşik Krallık limanıdır ve Londra'ya Dover ya da Channel Tunnel'dan daha yakındır. M275, ulusal otoyol ağını limana getirir.
Tren ile Portsmouth Feribot Limanı
Portsmouth ve Londra Waterloo arasında düzenli tren seferleri vardır ve yolculuk 85 dakika sürmektedir. Londra Victoria'ya yapılan seferler, Chichester, Brighton ve Gatwick üzerinden yapılmaktadır.

Cardif'e yapılan servisler, Salisbury ve Bristol üzerinden yapılmaktadır. Portsmouth Harbour tren istasyonu, limandan yaklaşık 5 km uzaklıktadır. Feribot seferlerini ile bağlantılı bir shuttle servisi de vardır. Sadece ayaklı yolcular için olan Isle of Wight terminali, Portsmouth Harbour istasyonunun hemen yanındadır.
Daha ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için lütfen Portsmouth Harbour Trenleri veya Portsmouth Trenleri sayfalarımızı ziyaret ediniz.
Portsmouth Feribot Limanı Otoparkı
Otopark, terminalin içindedir. Araba check-in girişindeki sol şeriti takip edin ve daha sonra işaretleri izleyin. Engelli otoparkı giriş kattadır. 1 sterlin ile bagaj taşıma arabalarını kullanabilirsiniz. Otopark, 516 araç kapasitelidir. Otoparktaki maksimum araç yüksekliği 2.2m'dir. Ücret ödeme çıkışta yapılmaktadır. Otopark, 02392 873378 numaradan ulaşabileceğiniz APCOA tarafından işletilen özel bir otoparktır. Karavanlar, kalkışın son günü, chek-in şeritlerine park edilebilir. Otopark geceleri kapalıdır.
Portsmouth Feribot Limanı Adresi
Brittany Ferries
Wharf Road, Portsmouth, PO2 8RU

Condor Ferries
Continental Ferry Port, George Byng Way, Portsmouth, PO2 8SP

Wightlink
(Ryde seferleri için) Portsmouth Harbour Station, The Hard, Portsmouth, PO1 3PS
(Fishbourne seferleri için) Gunwharf Terminal, Gunwharf Road, Portsmouth, PO1 2LA

LD Lines
Continental Ferry Port, Wharf Road, Portsmouth, PO2 8QW

P&O Ferries
Continental Ferry Port, George Byng Way, Portsmouth, PO2 8QW
Portsmouth Konaklama
Eğer geceyi, ya yolculuk öncesinde ya da sonrasında, Portsmouth feribot limanında veya çevresinde geçirecekseniz veya bütün ziyaretiniz süresince konaklama talep ediyorsanız lütfen, online en iyi fiyat ve en geniş konaklama seçeneklerinden birini sunan Portsmouth Konaklama sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd