Tirrenia, İtalya anakarası ile Sardinya, Sicilya ve Tremiti adalarını bağlamaktadır ve şuanda Avrupanın en büyük feribot firmalarından birisidir.

Tirrenia her yıl çok sayıda sefer düzenlemektedir. Çoğunlukla yeni ve yüksek hızlı feribotlardan oluşan filosu ile, varmak istediğiniz yerlere sonsuz bir konfor ile ve tam zamanında varırsınız. Yıllık olarak, Tirrenia 60.000 civarında feribot seferi düzenlemektedir, 4 milyon mil yolculuk yapmaktadır ve 13 milyon yolcuyu gemilerinde misafir etmektedir ve 2 milyon araca ulaşım imkânı sağlamaktadır. Tüm Tirrenia Filosunda aynı iç tasarıma sahip, 4 ila 4 yaşlarında ve Akdeniz'deki en düşük yaş ortalamasındaki gemilere sahiptir. En popüler güzergâhlarda, Tirrenia Ferries 2.700 yolcu ve 900 araba taşıyabilmektedir ve 55 km\s hıza ulaşabilmektedir. Bir Tirrenia feribotunun güvertesinde Avrupa’daki en iyi feribot firmalarında bulmayı beklediğiniz tüm özellikleri bulacaksınız. Tirrenia personeli, seyahatinizin olabildiğince hoş ve rahatlatıcı geçmesi için yolcuların tüm ihtiyaçlarını karşılamak için kendilerini adamışlardır.

Directferries.com.tr sitesi size, hızlı ve kolay tek bir arama ile çeşitli feribot firmalarının tarifelerini ve ücretlerini görmenize olanak sağlayan tarafsız bir feribot karşılaştırması sağlar. Feribot biletinizi almadan önce, Tirrenia firmasının tarifelerini ve fiyatlarını tüm alternatif feribot işletmeleri ile karşılaştır.


Tirrenia

Tirrenia Hatları

Haftada 2 Sefer
sefer süresi 10 saat
Haftada 2 Sefer
sefer süresi 15 saat 30 dakika
Haftada 7 Sefer
sefer süresi 13 saat
Haftada 2 Sefer
sefer süresi 13 saat 30 dakika
Haftada 2 Sefer
sefer süresi 12 saat
Haftada 17 Sefer
sefer süresi 5 saat 30 dakika
Haftada 5 Sefer
sefer süresi 10 saat
Haftada 7 Sefer
sefer süresi 11 saat 30 dakika
Haftada 7 Sefer
sefer süresi 10 saat 15 dakika
Haftada 10 Sefer
sefer süresi 1 saat 15 dakika'dan
© Direct Ferries Ltd