Cagliari - Palermo Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 12 saat

Cagliari - Palermo Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Sardinya ve Sicilya arasindaki Cagliari Palermo feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Tüm firmalarin güncel Cagliari Palermo tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Cagliari Palermo güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Cagliari Palermo Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Cagliari Palermo Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Cagliari Palermo Feribot Rehberi

Cagliari Palermo feribotu, Sardinya ile Sicilya arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Tirrenia. Seferler, her bir hafta için 2 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 12 saat'den sürmektedir.

Cagliari Palermo yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd