Palermo - Napoli Feribot Operatörleri

dateHaftada 10 Sefer
clocksefer süresi 10 saat 30 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 10 saat 15 dakika

Palermo - Napoli Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Sicilya ile İtalya feribotlarini Palermo ile Napoli feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Palermo Napoli güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, İtalya ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Palermo Napoli rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Palermo Napoli güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Palermo Napoli Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Palermo Napoli Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Palermo Napoli Feribot Rehberi

Palermo Napoli güzergâhinda, Sicilya ile İtalya arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 17 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (10 ile Grandi Navi Veloci & 7 ile Tirrenia).

Grandi Navi Veloci firmasi ile İtalya ülkesine yolculuk yaklasik 10 saat 30 dakika'dan sürmektedir & Tirrenia firmasinin seferi yaklasik 10 saat 15 dakika'dansürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Palermo Napoli güzergâhindaki feribotlari Grandi Navi Veloci & Tirrenia ile hemen karsilastirin.

Palermo - Napoli Feribot Seçenekleri

TTT Lines ile Katanya - Napoli - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 11 saat 30 dakika
Caronte & Tourist ile Messina - Salerno - Haftada 14 Sefer / sefer süresi 8 saat 59 dakika
Grandi Navi Veloci ile Palermo - Cenova - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 21 saat
Grandi Navi Veloci ile Palermo - Civitavecchia - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 14 saat
Grimaldi Lines ile Palermo - Salerno - Haftada 2 Sefer / sefer süresi 10 saat
Ustica Lines ile Trapani - Napoli - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 7 saat
Daha fazla bilgi için lütfen Sicilya - İtalya Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd