Grandi Navi Veloci, Akdeniz boyunca İtalya, İspanya, Tunus, Fransa, Fas ve Sicilya ile Sardinya Adası arasında araç ve yolcu taşımacılığı yapmaktadır.

1992 yılında ilk gemileri olan Majestic ile kurulan Grandi Navi Veloci bütünüyle yolcu taşıma amaçlı üst sınıf feribot filosu -yolcu ve araç taşıma kapasitesi olup tipik bir yolcu gemisinin sahip olduğu tesis ve imkanlara sahip olan gemilere verilen isim- ile bilinmektedir. Her yıl Grandi Navi Veloci'yi tercih eden milyonlarca yolcu, bir GNV feribotunda seyahat ettiğinizde bulacağınız standart mükemmelliğin en iyi kanıtıdır. Odaların tasarımı ve konforu, özenli gemi hizmetleri, çocuklara özgü 24 saat resepsiyon personeli, sayısız manzaraları olan her bir yolcu feribotu, Grandi Navi Veloci ile yapılan her bir seyahati eşsiz bir deneyim haline getirmektedir.

Directferries.com.tr sitesi size, hızlı ve kolay tek bir arama ile çeşitli feribot firmalarının tarifelerini ve ücretlerini görmenize olanak sağlayan tarafsız bir feribot karşılaştırması sağlar. Feribot biletinizi almadan önce, Grandi Navi Veloci firmasının tarifelerini ve fiyatlarını tüm alternatif feribot işletmeleri ile karşılaştır.


Grandi Navi Veloci

Grandi Navi Veloci Limanları

Grandi Navi Veloci Hatları

Fas < > İspanya

Haftada 4 Sefer
sefer süresi 32 saat

Fransa < > Fas

Fransa < > İspanya

İtalya < > Fas

İtalya < > İspanya

İtalya < > Sardinya

İtalya < > Sicilya

İtalya < > Tunus

Sicilya < > Tunus

© Direct Ferries Ltd