Palermo Termini Imerese - Civitavecchia Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 14 saat 30 dakika

Palermo Termini Imerese - Civitavecchia Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Sicilya ile İtalya feribotlarini Palermo Termini Imerese ile Civitavecchia feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Palermo Termini Imerese Civitavecchia güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, İtalya ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Palermo Termini Imerese Civitavecchia rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Palermo Termini Imerese Civitavecchia veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Palermo Termini Imerese Civitavecchia Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Palermo Termini Imerese Civitavecchia Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Palermo Termini Imerese Civitavecchia Feribot Rehberi

Sicilya ile İtalya arasindaki Grandi Navi Veloci Palermo Termini Imerese Civitavecchia feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 14 saat 30 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd