Civitavecchia Feribot Limanı nerede?

Civitavecchia Feribot rezervasyonu

Bu sayfada, Civitavecchia feribot limanını nasıl bulabileceğinize dair bütün bilgileri bulabilirsiniz. Civitavecchia feribot rezervasyonu için Civitavecchia Feribotları veya Varış Noktası Civitavecchia Olan Feribotlar sayfalarımızı ziyaret ediniz.

Civitavecchia Feribot Limanı'na nasıl gideceğiniz hakkında.

Araba ile Civitavecchia Feribot Limanı
Civitavecchia Feribot Limanı, Roma'ya 80 km uzaklıkta olan, İtalya'nın merkezi bölgelerinden Lazio'da bulunmaktadır. Kuzeyden, Civitavecchia – Orte'ye (Bretella) giden Aurelia SS1 yoluna çıkın. Daha sonra 'porto' tabelalarını takip edin. Roma'dan ve güneyden gelenler ise, 'Civitavecchia sud' çıkışını alın ve tabelaları takip edin.
Tren ile Civitavecchia Feribot Limanı
Civitavecchia tren istasyonu, limandan yaklaşık 500 m uzaklıktadır. Roma'dan gelen trenleri bağlayan Trenitalia shuttle servisi vardır.
Civitavecchia Feribot Limanı Adresi
Via Braccianese Claudia, 1, 00053 Civitavecchia, İtalya
Civitavecchia Konaklama
Eğer geceyi, ya yolculuk öncesinde ya da sonrasında, Civitavecchia feribot limanında veya çevresinde geçirecekseniz veya bütün ziyaretiniz süresince konaklama talep ediyorsanız lütfen, online en iyi fiyat ve en geniş konaklama seçeneklerinden birini sunan Civitavecchia Konaklama sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd