Cenova - Tangier Med Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 48 saat 30 dakika

Cenova - Tangier Med Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde İtalya ve Fas arasindaki Cenova Tangier Med feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Tüm firmalarin güncel Cenova Tangier Med tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Cenova Tangier Med feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Cenova Tangier Med seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Cenova Tangier Med Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Cenova Tangier Med Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 1 Yolcu olduğunu.

Cenova Tangier Med Feribot Rehberi

Cenova Tangier Med feribotu, İtalya ile Fas arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Grandi Navi Veloci. Seferler, her bir hafta için 2 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 48 saat 30 dakika'dan sürmektedir.

Cenova Tangier Med yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd