Tangier Med Feribot Limanı nerede?

Tangier Med Feribot rezervasyonu

Bu sayfada, Tangier Med feribot limanını nasıl bulabileceğinize dair bütün bilgileri bulabilirsiniz. Tangier Med feribot rezervasyonu için Tangier Med Feribotları veya Varış Noktası Tangier Med Olan Feribotlar sayfalarımızı ziyaret ediniz.

Tangier Med Feribot Limanı'na nasıl gideceğiniz hakkında.

Araba ile Tangier Med Feribot Limanı
Tangier Med Feribot Limanı, A4 ile Fas Ulusal Otoyol Ağı'na bağlıdır. Tangier Med Feribot Limanı, batı Tangier'den 54 km, doğu Tangier'den 35, Fnideq'den 18West, Tétouan'dan 46, Rabat'tan 277 ve Kazablanka'dan 367 km uzaklıktadır.
Tren ile Tangier Med Feribot Limanı
Fas ile Tangier'i ve daha ilerisi Ksar Sghir istasyonunu (limana en yakın istasyon) bağlayan düzenli tren seferleri vardır. Liman ve istasyon arasından, yolculuğun 10 dakika sürdüğü otobüs seferleri yapılmaktadır. Demir yolları hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız lütfen www.oncf.ma web sitesini ziyarte ediniz. Limanın dışında taksi de bulabilirsiniz.
Tangier Med Konaklama
Eğer geceyi, ya yolculuk öncesinde ya da sonrasında, Tangier Med feribot limanında veya çevresinde geçirecekseniz veya bütün ziyaretiniz süresince konaklama talep ediyorsanız lütfen, online en iyi fiyat ve en geniş konaklama seçeneklerinden birini sunan Tangier Med Konaklama sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd