Barselona - Tangier Med Feribot Operatörleri

dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 32 saat
dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 35 saat 31 dakika

Barselona - Tangier Med Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde İspanya ve Fas arasindaki Barselona Tangier Med feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Tüm firmalarin güncel Barselona Tangier Med tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Barselona Tangier Med feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Barselona Tangier Med seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Barselona Tangier Med Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Barselona Tangier Med Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 1 Yolcu olduğunu.

Barselona Tangier Med Feribot Rehberi

Barselona Tangier Med güzergâhinda, İspanya ile Fas arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 5 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (4 ile Grandi Navi Veloci & 1 ile Grimaldi Lines).

Grandi Navi Veloci firmasi ile Fas ülkesine yolculuk yaklasik 32 saat'den sürmektedir & Grimaldi Lines firmasinin seferi yaklasik 35 saat 31 dakika'dansürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Barselona Tangier Med güzergâhindaki feribotlari Grandi Navi Veloci & Grimaldi Lines ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd