Barselona - Cenova Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 19 saat 30 dakika

Barselona - Cenova Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde İspanya ve İtalya arasindaki Barselona Cenova feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Barselona ile Cenova feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

İtalya için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Barselona ile Cenova seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Barselona Cenova Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Barselona Cenova Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Barselona Cenova Feribot Rehberi

Barselona Cenova feribotu, İspanya ile İtalya arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Grandi Navi Veloci. Seferler, her bir hafta için 2 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 19 saat 30 dakika'dan sürmektedir.

Barselona Cenova yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Barselona - Cenova Feribot Seçenekleri

Grimaldi Lines ile Barselona - Civitavecchia - Haftada 6 Sefer / sefer süresi 20 saat 30 dakika
Grimaldi Lines ile Barselona - Livorno - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 20 saat 31 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen İspanya - İtalya Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd