Barselona - Livorno Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 20 saat 31 dakika

Barselona - Livorno Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde İspanya ve İtalya arasindaki Barselona Livorno feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Barselona Livorno güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, İtalya ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Barselona Livorno rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Barselona Livorno feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Barselona Livorno seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Barselona Livorno Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Barselona Livorno Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Barselona Livorno Feribot Rehberi

Barselona Livorno feribotu, İspanya ile İtalya arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Grimaldi Lines. Seferler, her bir hafta için 1 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 20 saat 31 dakika'dan sürmektedir.

Barselona Livorno yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Barselona - Livorno Feribot Seçenekleri

Grandi Navi Veloci ile Barselona - Cenova - Haftada 2 Sefer / sefer süresi 19 saat 30 dakika
Grimaldi Lines ile Barselona - Civitavecchia - Haftada 6 Sefer / sefer süresi 20 saat 30 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen İspanya - İtalya Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd