Barselona - Civitavecchia Feribot Operatörleri

dateHaftada 6 Sefer
clocksefer süresi 20 saat 30 dakika

Barselona - Civitavecchia Feribotu

İspanya ile İtalya feribot yolculugunuzla ilgili Barselona Civitavecchia feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Tüm firmalarin güncel Barselona Civitavecchia tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

İtalya için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Barselona ile Civitavecchia seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Barselona Civitavecchia Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Barselona Civitavecchia Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Barselona Civitavecchia Feribot Rehberi

Barselona Civitavecchia feribotu, İspanya ile İtalya arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Grimaldi Lines. Seferler, her bir hafta için 6 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 20 saat 30 dakika'dan sürmektedir.

Barselona Civitavecchia yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Barselona - Civitavecchia Feribot Seçenekleri

Grandi Navi Veloci ile Barselona - Cenova - Haftada 2 Sefer / sefer süresi 19 saat 30 dakika
Grimaldi Lines ile Barselona - Livorno - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 20 saat 31 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen İspanya - İtalya Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd