Tangier Med - Barselona Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 32 saat
dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 26 saat

Tangier Med - Barselona Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Fas ile İspanya feribotlarini Tangier Med ile Barselona feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Tangier Med ile Barselona feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. İspanya için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Tangier Med Barselona feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Tangier Med Barselona seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Tangier Med Barselona Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Tangier Med Barselona Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 1 Yolcu olduğunu.

Tangier Med Barselona Feribot Rehberi

Fas ile İspanya arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Grandi Navi Veloci hizmeti günlük olarak Her hafta 2 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 32 saat'den sürmektedir süresince Grimaldi Lines firmasi günde Her hafta 1 kez düzenlemektedir ve bu seferler 26 saat'den sürmektedir.

Bu nedenle, Fas ile İspanya arasindaki Tangier Med Barselona güzergâhinda, her bir hafta için 3 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.

Tangier Med - Barselona Feribot Seçenekleri

Grandi Navi Veloci ile Nador - Sete - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 34 saat
Grandi Navi Veloci ile Tangier Med - Sete - Haftada 2 Sefer / sefer süresi 32 saat
Daha fazla bilgi için lütfen Fas - İspanya Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd