Cenova - Barselona Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 19 saat 30 dakika

Cenova - Barselona Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile İtalya ile İspanya feribotlarini Cenova ile Barselona feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Cenova ile Barselona arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

İspanya için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Cenova ile Barselona seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Cenova Barselona Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Cenova Barselona Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Cenova Barselona Feribot Rehberi

İtalya ile İspanya arasindaki Grandi Navi Veloci Cenova Barselona feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 19 saat 30 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Cenova - Barselona Feribot Seçenekleri

Grimaldi Lines ile Civitavecchia - Barselona - Haftada 6 Sefer / sefer süresi 20 saat
Grimaldi Lines ile Livorno - Barselona - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 20 saat 30 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen İtalya - İspanya Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd