Livorno - Barselona Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 20 saat 30 dakika

Livorno - Barselona Feribotu

Direct Ferries ile İtalya ve İspanya arasinda, Livorno ile Barselona feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Tüm firmalarin güncel Livorno Barselona tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Livorno Barselona feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Livorno Barselona seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Livorno Barselona Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Livorno Barselona Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Livorno Barselona Feribot Rehberi

İtalya ile İspanya arasindaki Grimaldi Lines Livorno Barselona feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 20 saat 30 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 1 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Livorno - Barselona Feribot Seçenekleri

Grimaldi Lines ile Civitavecchia - Barselona - Haftada 6 Sefer / sefer süresi 20 saat
Grandi Navi Veloci ile Cenova - Barselona - Haftada 2 Sefer / sefer süresi 19 saat 30 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen İtalya - İspanya Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd