Civitavecchia - Barselona Feribot Operatörleri

dateHaftada 6 Sefer
clocksefer süresi 20 saat

Civitavecchia - Barselona Feribotu

Direct Ferries ile İtalya ve İspanya arasinda, Civitavecchia ile Barselona feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Civitavecchia ile Barselona feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Simdi fiyat arama sistemimizden Civitavecchia Barselona veya İspanya istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Civitavecchia Barselona Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Civitavecchia Barselona Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Civitavecchia Barselona Feribot Rehberi

İtalya ile İspanya arasindaki Grimaldi Lines Civitavecchia Barselona feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 20 saat'den sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 6 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Civitavecchia - Barselona Feribot Seçenekleri

Grandi Navi Veloci ile Cenova - Barselona - Haftada 2 Sefer / sefer süresi 19 saat 30 dakika
Grimaldi Lines ile Livorno - Barselona - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 20 saat 30 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen İtalya - İspanya Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd