Palermo - Tunus Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 10 saat
dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 12 saat

Palermo - Tunus Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Sicilya ile Tunus feribotlarini Palermo ile Tunus feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Tüm firmalarin güncel Palermo Tunus tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Simdi fiyat arama sistemimizden Palermo Tunus veya Tunus istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Palermo Tunus Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Palermo Tunus Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Palermo Tunus Feribot Rehberi

Sicilya ile Tunus arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Grandi Navi Veloci hizmeti günlük olarak Her hafta 1 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 10 saat'den sürmektedir süresince Grimaldi Lines firmasi günde Her hafta 2 kez düzenlemektedir ve bu seferler 12 saat'den sürmektedir.

Bu nedenle, Sicilya ile Tunus arasindaki Palermo Tunus güzergâhinda, her bir hafta için 3 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.
© Direct Ferries Ltd