Tunus - Cenova Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 24 saat

Tunus - Cenova Feribotu

Tunus ile İtalya feribot yolculugunuzla ilgili Tunus Cenova feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Tunus Cenova güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, İtalya ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Tunus Cenova rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Tunus Cenova güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Tunus Cenova Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Tunus Cenova Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 1 Yolcu olduğunu.

Tunus Cenova Feribot Rehberi

Tunus Cenova feribotu, Tunus ile İtalya arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Grandi Navi Veloci. Seferler, her bir hafta için 3 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 24 saat'den sürmektedir.

Tunus Cenova yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Tunus - Cenova Feribot Seçenekleri

Grandi Navi Veloci ile Tunus - Civitavecchia - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 25 saat
Grimaldi Lines ile Tunus - Civitavecchia - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 20 saat
Grimaldi Lines ile Tunus - Salerno - Haftada 2 Sefer / sefer süresi 25 saat 30 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Tunus - İtalya Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd