Tunus - İtalya Feribot Haritası

Tunus ile İtalya arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

Direct Ferries'in Tunus ile İtalya arasindaki feribot karsilastirma sistemi, İtalya istikametindeki tüm karsilastirilabilir güzergâhlar için feribot tarifelerini ve ücretlerini görmenizi saglar ve bu sayede dogru ücret ile dogru seyahat imkân bulabilirsiniz!

Feribot karsilastirma motorumuz, Tunus ülkesinden İtalya ülkesine en uygun feribot seferini bulmanizi saglamak için, seyahat etmek istediginiz zamana en yakin ve en ucuz uygun fiyatlar için arama yapar.

Tunus ile İtalya feribot seferlerini görmek ve rezervasyon yapmak için simdi Fiyat Arama sistemimizi kullanin veya alternatif olarak diger ülkelere feribot seferleri bulmak için İtalya Feribotu sayfamizi ziyaret edin.
Tunus
Tunus
İtalya Feribotu
İtalya

Kalkis: Tunus Varis: İtalya Feribot Rehberi

Tunus ve İtalya arasinda birlesik olarak toplamda Her hafta 7 sefer sunan Grandi Navi Veloci firmasi, 2 güzergâh sefer düzenlemektedir, Tunus - Cenova güzergâhi, Her hafta 3 kez sefer düzenlemektedir & Tunus - Civitavecchia yaklasik 1 time weekly sefer. Grimaldi Lines firmasi, 2 güzergâh sefer düzenlemektedir, Tunus - Civitavecchia güzergâhi, Her hafta 1 kez sefer düzenlemektedir & Tunus - Salerno yaklasik Haftalik 2 kez sefer, 3 feribot hattı bulunmaktadir.

Bazi güzergâhlarda seferlerin sikligi ve süreleri degisiklik gösterse de, en güncel bilgileri elde etmeniz için, Tunus ile İtalya arasindaki seferler için canli aramalar yapmanizi öneririz.

Tunus Hakkında:

Tunus, Kuzey Afrika’da Akdeniz’e kıyısı olan bir ülkedir. Kuzey Afrika’da bulunan Tunus, Mağrip bölgesinin en küçük ülkesi olup batısında Cezayir, doğusunda Libya ve Akdeniz, kuzeyinde de Akdeniz yer alır. Tunus’un güney kısmında ise Büyük Sahra Çölü bulunur. Tunus’un yüzde kırkını bu Sahra Çölü kaplar, geri kalan toprakların çoğu verimli topraktır. Bu Berberi Arap ülkesi, İslam dünyasının en liberal ülkelerinden biridir, ülkede alkol serbesttir ve kadınlar diğer İslam ülkelerine göre daha rahattırlar. Tunus, henüz yakın bir tarihte 1956’da bağımsızlığını kazanmıştır. Ülkenin başkenti olan Tunus, ülkenin çeşitliliğini yansıtır. Eski Fransız sömürüsü olması nedeniyle özellikle de yemek kültüründe sofistike Fransız mutfağının tatlarını Arap baharatları ile karıştırmaları göze çarpar.

Tunus, Arap ülkeleri arasında kadın haklarına en çok değer veren ve en ileri ülkedir ve bölgede en başarılı ekonomiye sahip olmasıyla da bilinir. Bağımsızlıklarını ilan etmelerinden bu yana Tunus, 30 yıl Habib Bourgiba adlı bir lider sonrasında ise Zeynel Abidin Bin Ali tarafından yönetilmiştir. 2010-2011’de yaşanan Arap Baharı olaylarından sonra Zeynel Abidin Bin Ali Tunus’u terketmiştir.

İtalya Hakkında:

Avrupa ülkeleri içinde bir kategoriye oturtmanın en zor olduğu ülke belki de İtalya'dır. İtalya, endüstrileşmiş, modern bir toplumdur. Her sezon, modaya yön veren tasarımcılarıyla giyim tarzlarının müjdecisidir. Ama bunun yanı sıra, taşıdığı özelliklerle bir Akdeniz ülkesidir. İtalyanlar genel olarak aile odaklı insanlardır. Ülkenin gençleri arasında gitgide büyüyen skeptik anlayışa rağmen, gelenekler, Katolik Kilisesinin ritüelleri insanların hayatında önemli bir yer kaplamaktadır.

İtalya ancak 1861'de birleşmiş bir devlet haline gelmiştir. Bunun sonucunda İtalyanlar bir bütün olarak ülkelerinden çok, mutfak kültürü, şive, coğrafya ve çoğu zaman hayat standartları olarak birbirine göre farklılık gösteren bölgelerine bağlılık hissetmektedirler. Bunların yanı sıra bir de ülkenin görkemli kültürel mirası vardır. Sadece Toskana bile dünyada herhangi bir ülkedeki tarihi anıtlardan daha fazla tarihi yapıya sahiptir. Ülkenin dört bir yanında, özellikle de elbette Roma’da, Roma İmparatorluğu’ndan kalma yapılar yer almaktadır. Her bir bölge, genellikle dünyanın en zengin tarihi miraslarından olduğu kabul edilen, kendi sanatsal geleneğinin eserlerine ev sahipliği yapmaktadır.

© Direct Ferries Ltd