Tunus - Salerno Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 25 saat 30 dakika

Tunus - Salerno Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Tunus ve İtalya arasindaki Tunus Salerno feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Tunus Salerno güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, İtalya ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Tunus Salerno rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Simdi fiyat arama sistemimizden Tunus Salerno veya İtalya istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Tunus Salerno Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Tunus Salerno Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 1 Yolcu olduğunu.

Tunus Salerno Feribot Rehberi

Tunus ile İtalya arasindaki Grimaldi Lines Tunus Salerno feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 25 saat 30 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Tunus - Salerno Feribot Seçenekleri

Grandi Navi Veloci ile Tunus - Cenova - Haftada 3 Sefer / sefer süresi 24 saat
Grandi Navi Veloci ile Tunus - Civitavecchia - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 25 saat
Grimaldi Lines ile Tunus - Civitavecchia - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 20 saat
Daha fazla bilgi için lütfen Tunus - İtalya Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd