Salerno Feribot Limanı nerede?

Salerno Feribot rezervasyonu

Bu sayfada, Salerno feribot limanını nasıl bulabileceğinize dair bütün bilgileri bulabilirsiniz. Salerno feribot rezervasyonu için Salerno Feribotları veya Varış Noktası Salerno Olan Feribotlar sayfalarımızı ziyaret ediniz.

Salerno Feribot Limanı'na nasıl gideceğiniz hakkında.

Tren ile Salerno Feribot Limanı
Salerno'daki tren istasyonunun adı Piazza Vittorio Veneto'dur ve diğer İtalyan şehirlerine bağlantısı çok iyidir. İstasyonda bilet makinaları bulunmaktadır ya da bilet gişelerinden de biletinizi alabilirsiniz. Bir tren bileti kişi başı yaklaşık 5 Euro'dur. İstasyon limandan 2 km uzaklıktadır.
Salerno Feribot Limanı Adresi
Piazza della Concordia, 84010 Maiori, Salerno (Campania), İtalya
Araba ile Salerno Feribot Limanı
Naples'dan A3'ü alın ve 'Vietri sul mare'e dönün ve 'porto turistico' tabelalarını izleyin. Güneyden ise, South, A3 Reggio Calabria – Salerno'yu alın, Salerno'ya sapın ve 'porto turistico' tabelalarını izleyin.
Salerno Konaklama
Eğer geceyi, ya yolculuk öncesinde ya da sonrasında, Salerno feribot limanında veya çevresinde geçirecekseniz veya bütün ziyaretiniz süresince konaklama talep ediyorsanız lütfen, online en iyi fiyat ve en geniş konaklama seçeneklerinden birini sunan Salerno Konaklama sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd