Napoli - Palermo Feribot Operatörleri

dateHaftada 10 Sefer
clocksefer süresi 10 saat 30 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 10 saat 15 dakika

Napoli - Palermo Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde İtalya ve Sicilya arasindaki Napoli Palermo feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Napoli ile Palermo feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Sicilya için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Napoli Palermo güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Napoli Palermo Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Napoli Palermo Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Napoli Palermo Feribot Rehberi

İtalya ile Sicilya arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Grandi Navi Veloci hizmeti günlük olarak Her hafta 10 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 10 saat 30 dakika'dan sürmektedir süresince Tirrenia firmasi günde Her hafta 7 kez düzenlemektedir ve bu seferler 10 saat 15 dakika'dan sürmektedir.

Bu nedenle, İtalya ile Sicilya arasindaki Napoli Palermo güzergâhinda, her bir hafta için 17 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.

Napoli - Palermo Feribot Seçenekleri

Grandi Navi Veloci ile Civitavecchia - Palermo - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 14 saat
Grandi Navi Veloci ile Cenova - Palermo - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 21 saat
TTT Lines ile Napoli - Katanya - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 11 saat 30 dakika
Ustica Lines ile Napoli - Trapani - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 7 saat
Grimaldi Lines ile Salerno - Palermo - Haftada 2 Sefer / sefer süresi 10 saat 30 dakika
Caronte & Tourist ile Salerno - Messina - Haftada 14 Sefer / sefer süresi 9 saat
Daha fazla bilgi için lütfen İtalya - Sicilya Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd