Napoli Feribot Limanı nerede?

Napoli Feribot rezervasyonu

Bu sayfada, Napoli feribot limanını nasıl bulabileceğinize dair bütün bilgileri bulabilirsiniz. Napoli feribot rezervasyonu için Napoli Feribotları veya Varış Noktası Napoli Olan Feribotlar sayfalarımızı ziyaret ediniz.

Napoli Feribot Limanı'na nasıl gideceğiniz hakkında.

Araba ile Napoli Feribot Limanı
Naples'den iki limandan feribotlar kalkmaktadır - Napoli Molo Beverello ve Napoli Mergellina. İkisine de Napoli'den, tabelaları takip ederek kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
Tren ile Napoli Feribot Limanı
'Napoli centrale' tren istasyonu, ulusal ağa bağlıdır. Tren istasyonundan Mergellina feribot terminaline ulaşmak için, metroya binin ve Mergellina durağında inin. Liman, bu noktadan yaklaşık 500 m uzaklıktadır. Molo Beverello terminali için, otobüs ve tramvaylar, Napoli Centrale istasyonunu limana bağlar (R2 otobüsü Piazza Garibaldi-Piazza Trieste e Trento veya No.1 tramvayı Poggioreale-Piazza Vittoria). Biletler, gazete satan dükkanlardan alınabilir.
Napoli Konaklama
Eğer geceyi, ya yolculuk öncesinde ya da sonrasında, Napoli feribot limanında veya çevresinde geçirecekseniz veya bütün ziyaretiniz süresince konaklama talep ediyorsanız lütfen, online en iyi fiyat ve en geniş konaklama seçeneklerinden birini sunan Napoli Konaklama sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd