Salerno - Tunus Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 24 saat 30 dakika

Salerno - Tunus Feribotu

İtalya ile Tunus feribot yolculugunuzla ilgili Salerno Tunus feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Salerno ile Tunus feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Simdi fiyat arama sistemimizden Salerno Tunus veya Tunus istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Salerno Tunus Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Salerno Tunus Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 1 Yolcu olduğunu.

Salerno Tunus Feribot Rehberi

Salerno Tunus feribotu, İtalya ile Tunus arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Grimaldi Lines. Seferler, her bir hafta için 2 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 24 saat 30 dakika'dan sürmektedir.

Salerno Tunus yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd