Moby Lines, renkli gemilerden oluşan filosu ile, İtalya anakarasını Sardinya Adaları, Korsika ve Elba ile birbirine bağlamaktadır.

Moby Lines ile size her gün her sezonda, feribot endüstrisindeki 130 yıllık gelenek ve tecrübe ile genelde İtalya, Sardinya, Korsika ve Elba arasında sefer düzenleyen yolcu gemleri tarafından sunulan konfor ve tar sahibi bir yolculuk garanti edilmektedir. Moby Lines ile, sadece yolculuk yapmazsınız, gemiye bindiğiniz andan itibaren tatiliniz başlamış olur! Moby ile yolculuk yapmak demek, güzel bir mekân ve ferahlatıcı bir atmosfer içinde tamamıyla içinizin rahatlaması anlamına gelmektedir. Özel mimari özellikler ve muhteşem iç mekânı ile donatılmış olan Moby Lines Hızlı Feribotları, gemideki her bir yolcunun isteklerini karşılayan bir atmosfer ile yansıtılan özel bir karaktere sahiptirler. Sefer düzenlenen birçok liman ve feribot rotası içinde sizin hedefiniz neresi olursa olsun, Moby Lines yolculuğunuzu olabildiğince eğlenceli ve rahatlatıcı hale getirmek için yeterli donanıma sahiptir.

Directferries.com.tr sitesi ile Moby Lines firmasının tarifelerini, ücretlerini bulabilir ve Moby Lines firmasının feribot biletlerini satın alabilirsiniz. Mümkün olduğu durumlarda, Moby Lines firması ile alternatif feribot firmalarının karşılaştırmalarını da yapacağız.


Moby Lines

Moby Lines Hatları

Haftada 7 Sefer
sefer süresi 6 saat 30 dakika
Haftada 7 Sefer
sefer süresi 4 saat 5 dakika
Günde 4 Sefer
sefer süresi 30 dakika
Haftada 9 Sefer
sefer süresi 5 saat
Haftada 11 Sefer
sefer süresi 10 saat 30 dakika
Haftada 14 Sefer
sefer süresi 6 saat 30 dakika
Haftada 6 Sefer
sefer süresi 5 saat
Günde 12 Sefer
sefer süresi 1 saat
© Direct Ferries Ltd