Bonifacio - Santa Teresa di Gallura Feribot Operatörleri

dateGünde 4 Sefer
clocksefer süresi 50 dakika

Bonifacio - Santa Teresa di Gallura Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Korsika Adası ve Sardinya arasindaki Bonifacio Santa Teresa di Gallura feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Bonifacio Santa Teresa di Gallura güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Sardinya ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Bonifacio Santa Teresa di Gallura rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Bonifacio Santa Teresa di Gallura veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Bonifacio Santa Teresa di Gallura Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Bonifacio Santa Teresa di Gallura Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Bonifacio Santa Teresa di Gallura Feribot Rehberi

Bonifacio Santa Teresa di Gallura feribotu, Korsika Adası ile Sardinya arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Moby Lines. Seferler, her bir hafta için 28 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 50 dakika sürmektedir.

Bonifacio Santa Teresa di Gallura yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd