Santa Teresa di Gallura Feribot Limanı nerede?

Santa Teresa di Gallura Feribot rezervasyonu

Bu sayfada, Santa Teresa di Gallura feribot limanını nasıl bulabileceğinize dair bütün bilgileri bulabilirsiniz. Santa Teresa di Gallura feribot rezervasyonu için Santa Teresa di Gallura Feribotları veya Varış Noktası Santa Teresa di Gallura Olan Feribotlar sayfalarımızı ziyaret ediniz.

Santa Teresa di Gallura Feribot Limanı'na nasıl gideceğiniz hakkında.

Araba ile Santa Teresa di Gallura Feribot Limanı
Santa Teresa di Gallura, Sardinya adasının kuzey üçlarında bulunmaktadır. Porto Torres'ten, adanın kuzeyine giden manzaralı yolu alabilirsiniz. Olbia'dan Arzachena – Palau istikametine giden SS125 yoluna girin. Palau yolundaki çataldan Santa Teresa di Gallura'ya sola dönün ve 23 Km boyunca bu yolda kalın. Cagliari'dan Sassari'ye kadar SS131'i alın. Şehir merkezine girmeden, 'Sassari Latte Dolce' çıkışına girin ve sizi Porto Torres-Santa Teresa sahil yoluna götürecek 'Platamona-Castelsardo' işaretlerini izleyin.
Alghero'dan Sassari'ye (35Km) varana kadar 291'i izleyin. Daha sonra Porto Torres'e doğru gidin (SS131 19km boyunca) ve daha sonra adanın kuzeyine doğru yukarıda bahsedilen manzaralı yolu izleyin. Olbia'dan yaklaşık 45 dakika boyunca liman tabelalarını izleyin.
Tren ile Santa Teresa di Gallura Feribot Limanı
Santa Teresa di Gallura'da tren istasyonu yoktur. En yakın tren istasyonu Palau'dadır. Daha ayrıntılı bilgi için lütfen Trenitalia web sitemizi ziyaret ediniz.
Santa Teresa di Gallura Feribot Limanı Adresi
Località Terravecchia, Santa Teresa Gallura, Sardinya 07028
Santa Teresa di Gallura Konaklama
Eğer geceyi, ya yolculuk öncesinde ya da sonrasında, Santa Teresa di Gallura feribot limanında veya çevresinde geçirecekseniz veya bütün ziyaretiniz süresince konaklama talep ediyorsanız lütfen, online en iyi fiyat ve en geniş konaklama seçeneklerinden birini sunan Santa Teresa di Gallura Konaklama sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd