Bastia - Piombino Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 15 dakika

Bastia - Piombino Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Korsika Adası ve İtalya arasindaki Bastia Piombino feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Bastia ile Piombino feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. İtalya için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Simdi fiyat arama sistemimizden Bastia Piombino veya İtalya istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Bastia Piombino Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Bastia Piombino Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Bastia Piombino Feribot Rehberi

Bastia Piombino feribotu, Korsika Adası ile İtalya arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Corsica Sardinia Ferries. Seferler, her bir hafta için 2 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 2 saat 15 dakika'dan sürmektedir.

Bastia Piombino yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Bastia - Piombino Feribot Seçenekleri

Corsica Sardinia Ferries ile Bastia - Livorno - Haftada 14 Sefer / sefer süresi 4 saat 5 dakika
Moby Lines ile Bastia - Livorno - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 4 saat 5 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Korsika Adası - İtalya Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd