Bastia - Livorno Feribot Operatörleri

dateHaftada 14 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 5 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 5 dakika

Bastia - Livorno Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Korsika Adası ile İtalya feribotlarini Bastia ile Livorno feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Bastia ile Livorno arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Bastia Livorno veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Bastia Livorno Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Bastia Livorno Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Bastia Livorno Feribot Rehberi

Korsika Adası ile İtalya arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Corsica Sardinia Ferries hizmeti günlük olarak Her hafta 14 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 4 saat 5 dakika'dan sürmektedir süresince Moby Lines firmasi günde Her hafta 7 kez düzenlemektedir ve bu seferler 4 saat 5 dakika'dan sürmektedir.

Bu nedenle, Korsika Adası ile İtalya arasindaki Bastia Livorno güzergâhinda, her bir hafta için 21 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.

Bastia - Livorno Feribot Seçenekleri

Corsica Sardinia Ferries ile Bastia - Piombino - Haftada 2 Sefer / sefer süresi 2 saat 15 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Korsika Adası - İtalya Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd