Corsica Ferries olarak bilinen Corsica Sardinia Ferries, Fransa ve İtalya'ya Korsika'ya, Sardinya ve Elba'ya ve aynı zamanda adalar arasında karşılıklı feribot seferleri düzenlemektedir.

Corsica Ferries, 40 yıl önce kurulduğu tarihten bugüne kadar Korsika ve Sardinya'ya sefer düzenleyen önde gelen bir özel feribot firması haline gelmiştir ve çalışma felsefesi olarak güvenli ve özel bir şekilde hizmet verdikleri yerlere sefer düzenlemeyi benimsemiştir. Tüm Corsica Ferries restoranları, profesyonel şeflerin çalıştığı ve en kaliteli uluslararası mutfakların bir garantisi olan, ünlü Chaîne des Rotisseurs üyesidir. Corsica Sardinia Ferries, Korsika ve Sardinya'ya her gün 15 ve Elba'nın Tuscan takım adalarına 7 sefer düzenlemektedir.

Directferries.com.tr sitesini, Corsica Sardinia Ferries firmasının tarifelerini, ücretlerini bulmak ve Corsica Sardinia Ferries firmasının feribot biletlerini satın almak için kullanın. Seyahat planınıza uygun alternatif güzergâh veya feribot firması mı arıyorsunuz? Endişelenme, araştırmalarında seçimine yardımcı olmak için aynı zamanda Corsica Sardinia Ferries firması ile alternatif feribot firmalarının karşılaştırmalarını da yapacağız.


Corsica Sardinia Ferries

Corsica Sardinia Ferries Limanları

Elba Adası

Fransa

İtalya

Korsika Adası

Sardinya

Corsica Sardinia Ferries Hatları

Elba Adası < > İtalya

Günde 5 Sefer
sefer süresi 30 dakika

İtalya < > Sardinya

Korsika Adası < > Elba Adası

Korsika Adası < > Fransa

Korsika Adası < > İtalya

© Direct Ferries Ltd