Sakız Adası - Pire Feribot Operatörleri

dateHaftada 5 Sefer
clocksefer süresi 6 saat 15 dakika
dateHaftada 5 Sefer
clocksefer süresi 7 saat 25 dakika

Sakız Adası - Pire Feribotu

Ege Adaları ile Yunanistan feribot yolculugunuzla ilgili Sakız Adası Pire feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Tüm firmalarin güncel Sakız Adası Pire tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Sakız Adası Pire feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Sakız Adası Pire seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Sakız Adası Pire Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Sakız Adası Pire Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Sakız Adası Pire Feribot Rehberi

Ege Adaları ile Yunanistan arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Blue Star Ferries hizmeti günlük olarak Her hafta 5 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 6 saat 15 dakika'dan sürmektedir süresince Hellenic Seaways firmasi günde Her hafta 5 kez düzenlemektedir ve bu seferler 7 saat 25 dakika'dan sürmektedir.

Bu nedenle, Ege Adaları ile Yunanistan arasindaki Sakız Adası Pire güzergâhinda, her bir hafta için 10 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.

Sakız Adası - Pire Feribot Seçenekleri

Nel Lines ile Sakız Adası - Selanik - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 19 saat
Daha fazla bilgi için lütfen Ege Adaları - Yunanistan Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd