Sakız Adası - Selanik Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 19 saat

Sakız Adası - Selanik Feribotu

Ege Adaları ile Yunanistan feribot yolculugunuzla ilgili Sakız Adası Selanik feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Sakız Adası ile Selanik arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Sakız Adası Selanik feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Sakız Adası Selanik seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Sakız Adası Selanik Feribot Rehberi

Ege Adaları ile Yunanistan arasindaki Nel Lines Sakız Adası Selanik feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 19 saat'den sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 1 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Sakız Adası - Selanik Feribot Seçenekleri

Blue Star Ferries ile Sakız Adası - Pire - Haftada 5 Sefer / sefer süresi 6 saat 15 dakika
Hellenic Seaways ile Sakız Adası - Pire - Haftada 5 Sefer / sefer süresi 7 saat 25 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Ege Adaları - Yunanistan Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd