Ege Adaları - Yunanistan Feribot Haritası

Ege Adaları ile Yunanistan arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

Ege Adaları ile Yunanistan arasinda hizmet veren tüm firmalarla ilgili olarak tarifeleri ve ücretleri karsilastirmak için directferries.com.tr web sitesini kullanin!

Feribot karsilastirma motorumuz, Ege Adaları ülkesinden Yunanistan ülkesine en uygun feribot seferini bulmanizi saglamak için, seyahat etmek istediginiz zamana en yakin ve en ucuz uygun fiyatlar için arama yapar.

O zaman neyi bekliyorsunuz? Ücret arama bölümünde sadece tercih ettiginiz güzergâhi seçin ve sizin için en iyi ücreti bulalim ve yolculugunuz için en iyi seçenegi bulacaginiz anlamina gelen bezer tüm güzergâhlar ile karsilastirmasini yapalim!
Ege Adaları
Ege Adaları
Yunanistan Feribotu
Yunanistan

Kalkis: Ege Adaları Varis: Yunanistan Feribot Rehberi

Ege Adaları ile Yunanistan arasinda bir feribot seçmeniz gerektiginde seçeneklerde bir azalma olmayacaktir. Sakız Adası - Pire, Limnos (Myrina) - Selanik, Lavrio & Kavala, Fournoi - Pire, Psara - Lavrio & Kavala, Limnos (Myrina) - Selanik, Lavrio & Kavala, Sakız Adası - Pire, Selanik & Kavala, Limnos (Myrina) - Selanik, Lavrio & Kavala & Sakız Adası - Pire, Selanik & Kavala limanlarini birbirine baglayan 3 feribot şirketleri, toplam 19 Feribot Hattı bulunmaktadir.

Ege Adaları ve Yunanistan arasindaki en hizli güzergâh, 4 saat 30 dakika'danlik süreyle Limnos (Myrina) - Kavala güzergâhidir. Güzergâh üzerindeki çok sayidaki teklifimiz ile tüm benzer güzergâhlari tek bir aramada karsilastirarak isinizi kolaylastirmaktayiz ve bu sayede aradiginizi hizlica bulabilirsiniz.

Ege Adaları Hakkında:

Ege Adaları, Yunanistan ve Anadolu yarımadası arasında bulunan 3000’e yakın ada ve adacıktan oluşur. Ege Adaları’nın batısında ve kuzeyinde Yunanistan, doğusunda Türkiye, güneyinde Girit, güney doğusunda ise Rodos, Kerpe ve Çoban Adaları bulunur.

Bu adalar özellikle dağlık doğası, sık çam ormanları ve mükemmel altın kumsalları ile anılırlar.

Yunanistan Hakkında:

Yunanistan, Güney Avrupa'da ve Balkan yarımadasının güney ucunda yer alan bir ülkedir. Kuzeyde Bulgaristan, Makedonya ve Arnavutluk, doğuda ise Türkiye ile sınır komşusudur. Yunanistan'ın doğusunda Ege Denizi, batısında da İyon Denizi yer almaktadır. Doğu Akdeniz havzasının parçası olarak iki tarafta da çok sayıda ada bulunur.

Batı uygarlığının beşiği ve demokrasinin, sporun (en önemli olarak da Olimpik Oyunların) ve tiyatro gibi sanatların doğum yeri olan Yunanistan, çok uzun ve dikkat çekici zenginlikte bir tarihe sahiptir. Yunanistan tarih boyunca Avrupa, Kuzey Afrika ve Orta Doğu'yu etkilemiştir.

Bugün Yunanistan gelişmiş bir ülkedir, 1981'den bu yana Avrupa Birliği’ndedir, aynı zamanda 2000'den bu yana Avro Bölgesi üyesidir.

Yunanistan dünyada en çok turist çeken ülkelerden biridir. Her yıl, özellikle de yaz aylarında ülkenin kimi kozmopolit adaları milyonlarca uluslararası ziyaretçiyle dolup taşar.

© Direct Ferries Ltd