Sakız Adası - Kavala Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 15 saat 20 dakika

Sakız Adası - Kavala Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Sakız Adası Kavala feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Ege Adaları veya Yunanistan feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Tüm firmalarin güncel Sakız Adası Kavala tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Simdi fiyat arama sistemimizden Sakız Adası Kavala veya Yunanistan istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Sakız Adası Kavala Feribot Rehberi

Sakız Adası Kavala feribotu, Ege Adaları ile Yunanistan arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Hellenic Seaways. Seferler, her bir hafta için 3 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 15 saat 20 dakika'dan sürmektedir.

Sakız Adası Kavala yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd