Hellenic Seaways, Kikladlar, Girit, Saronikos ve Sporades Adalarındaki çeşitli limanlar arasında karşılıklı iç hat feribot seferleri düzenleyen bir Yunan feribot firmasıdır.

Hellenic Seaways, en büyük Helenik feribot işletmecisidir ve Yunan denizlerinde 15 yıldır faaliyet göstermektedir. Yüksek hızlı ve geleneksel feribotlardan oluşan geniş filoları 30'dan fazla feribot limanında hizmet vermektedir. Hellenic Seaways, feribot hizmetleri nedeniyle son yıllarda, en iyi yolcu taşımacılığı firması, en iyi gemi gibi çok sayıda ödül almıştır ve hız, konfor ve hizmet kalitesi alanlarında yatırım yaparak yüksek hedefler belirlemeye devam etmektedir.

Directferries.com.tr sitesini, Hellenic Seaways firmasının tarifelerini, ücretlerini bulmak ve Hellenic Seaways firmasının feribot biletlerini satın almak için kullanın. Seyahat planınıza uygun alternatif güzergâh veya feribot firması mı arıyorsunuz? Endişelenme, araştırmalarında seçimine yardımcı olmak için aynı zamanda Hellenic Seaways firması ile alternatif feribot firmalarının karşılaştırmalarını da yapacağız.


Hellenic Seaways

Hellenic Seaways Hatları

Ege Adaları < > Midilli

Haftada 5 Sefer
sefer süresi 2 saat 25 dakika

Ege Adaları < > Yunanistan

Girit < > Kiklad Adaları

Ikaria < > Samos

Kiklad Adaları < > Ikaria

Kiklad Adaları dahilindeki feribotlar

Kiklad Adaları < > Samos

Kiklad Adaları < > Yunanistan

Saronic Adaları dahilindeki feribotlar

Skopelos Adası dahilindeki feribotlar

Skopelos Adası < > Sporades Adaları

Sporades Adaları dahilindeki feribotlar

Yunanistan < > Ikaria

Yunanistan < > Midilli

Yunanistan < > Samos

Yunanistan < > Saronic Adaları

Yunanistan < > Skopelos Adası

Yunanistan < > Sporades Adaları

Yunanistan dahilindeki feribotlar

© Direct Ferries Ltd