Karlovassi - Syros Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 7 saat 50 dakika
dateHaftada 6 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 40 dakika

Karlovassi - Syros Feribotu

Direct Ferries ile Samos ve Kiklad Adaları arasinda, Karlovassi ile Syros feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Tüm firmalarin güncel Karlovassi Syros tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Karlovassi Syros veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Karlovassi Syros Feribot Rehberi

Karlovassi Syros güzergâhinda, Samos ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 7 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (1 ile Nel Lines & 6 ile Hellenic Seaways).

Nel Lines firmasi ile Kiklad Adaları ülkesine yolculuk yaklasik 7 saat 50 dakika'dan sürmektedir & Hellenic Seaways firmasinin seferi yaklasik 4 saat 40 dakika'dansürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Karlovassi Syros güzergâhindaki feribotlari Nel Lines & Hellenic Seaways ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd