Hellenic Seaways
Saronic Adaları ülkesindeki Aegina Adası limanindan Pire & Agistri limanina bir çok seferler düzenlenmektedir. Günde 11 Sefer ile Aegina Adası limani, Saronic Adaları ile Yunanistan arasinda baglanti saglamaktadir.

Yolculuk süreleri Agistri servisinde 10 dakika ile Pire servisinde 40 dakika arasinda degismektedir.

Bu sayfada kisa bir özet bilgi bulunmaktadir ancak, sefer bilgileri yil içerisinde zamana bagli olarak degisiklik gösterebildigi için Aegina Adası ücret arama sayfamizdan canli sefere bilgilerini ögrenmenizi öneririz.

Aegina Adası Feribot rezervasyonu

Directferries.com.tr web sitesinde Saronic Adaları ülkesine gidis veya gelis için Aegina Adası Feribotu bilet aramasi yaptiginizda, tek bir seferde çesitli seferler arasinda ve ayni zamanda daha önce hiç duymadiginiz uygun alternatif feribot güzergâhlari arasinda karsilastirma yapariz.

Fiyat Arama sistemimizi kullanarak Aegina Adası tarifelerini, anlik müsaitlik durumlarini ve ücretleri inceleyebilir ve biletinizi rezerve etmeden önce seçilen feribot güzergâh alternatifleri arasinda karsilastirma yapabilirsiniz.

Yapmaniz gereken tek sey menülerden tercih ettiginiz Aegina Adası feribot güzergâhini, yolcu sayisini seçmek ve arama dügmesini tiklamak.

Aegina Adası Liman Haritası

Aegina Adası Feribot Servisleri

Hellenic Seaways ile Aegina Adası - Pire
Crossing DurationGünde 7 Sefer
Sailing Schedules sefer süresi 40 dakika
Hellenic Seaways
Hellenic Seaways ile Aegina Adası - Agistri
Crossing DurationGünde 4 Sefer
Sailing Schedules sefer süresi 10 dakika
Hellenic Seaways
© Direct Ferries Ltd