Aegina Adası - Agistri Feribot Operatörleri

dateGünde 4 Sefer
clocksefer süresi 10 dakika

Aegina Adası - Agistri Feribotu

Direct Ferries ile Saronic Adaları ülkesinde, Aegina Adası ile Agistri feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Aegina Adası ile Agistri feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Aegina Adası Agistri feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Aegina Adası Agistri seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Aegina Adası Agistri Feribot Rehberi

Aegina Adası Agistri feribotu, Saronic Adaları ile Saronic Adaları arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Hellenic Seaways. Seferler, her bir hafta için 28 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 10 dakika sürmektedir.

Aegina Adası Agistri yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd