Mykonos - Karlovassi Feribot Operatörleri

dateHaftada 6 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 35 dakika

Mykonos - Karlovassi Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Kiklad Adaları ve Samos arasindaki Mykonos Karlovassi feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Mykonos ile Karlovassi arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Mykonos Karlovassi güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Mykonos Karlovassi Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Samos arasindaki Hellenic Seaways Mykonos Karlovassi feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 3 saat 35 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 6 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd