Schinoussa - Iraklia Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 5 dakika
dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 10 dakika
dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 10 dakika

Schinoussa - Iraklia Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Kiklad Adaları ülkesinde Schinoussa ile Iraklia feribot güzergâhinda feribot karsilastirmasi yapabilirsiniz.

Schinoussa ile Iraklia feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Kiklad Adaları için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Simdi fiyat arama sistemimizden Schinoussa Iraklia veya Kiklad Adaları istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Schinoussa Iraklia Feribot Rehberi

Schinoussa Iraklia güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 8 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir - Blue Star Ferries ile 3 sefer, Nel Lines ile 1 sefer & Hellenic Seaways ile 4 sefer.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki bu popüler seferdeki en kisa yolculuk süresi 5 dakikadir.

Seyahat planiniza uygun en düsük ücreti bulmak için, Schinoussa Iraklia feribotlarini Blue Star Ferries, Nel Lines & Hellenic Seaways ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd